Hardbox
Kilka słów o nas samych

Kim jesteśmy?

Nazywamy się Hardbox i powstaliśmy w 2017 roku. Od tego czasu zaadaptowaliśmy łącznie ponad 1000 metrów kwadratowych przestrzeni użytkowej w kontenerach różnego typu. W naszych projektach wykorzystujemy przede wszystkim kontenery morskie, ale również konstrukcje stalowe.

Nasza technologia?

W naszej technologii nie ma limitów wielkości. Dowolnie wkomponowujemy kolejne moduły, za każdym razem powiększając dany obiekt o niecałe 13-30 mkw w zabudowie piętrowej, szeregowej i innych ułożeniach przylegających. Dzięki temu mamy nie tylko pełną swobodę w projektowaniu, ale przede wszystkim tworzymy obiekty dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta – ekonomiczne, energooszczędne oraz oryginalne pod względem architektonicznym.

Gdzie stawiamy kontenery?

Mobilność naszych obiektów pozwala nam stawiać budynki w najbardziej wymagających i odległych lokalizacjach. Działamy na terenie całej Polski, jak i realizujemy zamówienia dla zagranicznych Kontrahentów.

Zaufali nam

dlaczego my?

Specjalizujemy się w tworzeniu innowacyjnych, ekologicznych konstrukcji modułowych. Wykorzystujemy kontenery morskie, adaptując je w profesjonalny sposób, aby stworzyć miejsca wyróżniające się swoją wszechstronnością oraz atrakcyjnym, nowatorskim designem.

Nasze rozwiązania łączą funkcjonalność z troską o środowisko, stanowiąc nową jakość w dziedzinie budownictwa.

zapoznaj się z naszą ofertą

Kontenery gastronomiczne

Kontenery biurowe

przestrzenie ekspozycyjne

Interesuje Cię współpraca? Skontaktuj się z nami