Modular houses

Domy modułowe ‘Tiny House’ to nasza autorska koncepcja tworzenia lokali mieszkalnych na bazie konstrukcji stalowych i kontenerów morskich.

Domki letniskowe i całoroczne 

‘Tiny House’ to idealna inwestycja dla osób, które chcą w szybki i ekonomiczny sposób zbudować dom szyty na miarę swoich potrzeb. Ponieważ w naszej technologii nie ma limitów wielkości, mamy możliwość swobodnego projektowania przestrzeni oraz dopasowywania kolejnych modułów bez ograniczeń, co z kolei, przekłada się na oryginalny design i niepowtarzalną architekturę każdego obiektu. 

Bez względu na to, czy budujemy mikro apartament, dom całoroczny, czy dom wypoczynkowy, proces przystosowania kontenerów, oznacza dla nas szereg etapów, którymi zajmujemy się kompleksowo. Wspieramy naszych Klientów w każdej fazie procesu – począwszy od stworzenia projektu, doboru najlepszej jakości materiałów, wykończenia wnętrza pod klucz, aż po transport i montaż w dowolnie wybranej lokalizacji.  

Podczas produkcji, stale towarzyszy nam idea dbałości o środowisko. Nadajemy kontenerom morskim drugie życie, ale także wdrażamy szereg proekologicznych rozwiązań,  charakterystycznych dla domów pasywnych i energooszczędnych. 

Komfort adaptacji kontenerów morskich przejawia się również w kwestiach formalnych. Tam, gdzie ze względu na ograniczenia prawne lub gruntowe nie ma możliwości wybudowania tradycyjnego budynku, my oferujemy alternatywne rozwiązanie, które nie wymaga pozwolenia na budowę, a co za tym idzie, ułatwia i znacznie skraca czas realizacji. Nasze obiekty posiadają również dwuletnią gwarancję, z możliwością jej przedłużenia w przypadku korzystania z naszego sezonowego serwisu.

Główne zalety rozwiązania

Galeria

Zobacz także